Latvijas Dabas muzejā skatāma izstāde “Līgatnes dabas takas toreiz un tagad”Turpinot Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas taku 40. jubilejas pasākumu ciklu, no 18.augustā Latvijas Dabas muzejā atklāta foto izstāde “Līgatnes dabas takas toreiz un tagad”.

Tajā aplūkojami dažādos laikos tapuši fotoattēli, kas raksturo Līgatnes dabas taku attīstību 40 gadu garumā, ļauj ielūkoties konkrētu vietu, objektu attīstībā šajā laikā.

“Izstādē apskatāma 81 bilde. Tā ir “esence” no Līgatnes dabas taku vēstures, kas veidota, piedaloties gan bijušajiem, gan esošajiem darbiniekiem. Taču lai apmeklētājiem piedāvātu plašāku skatījumu par to, kas ir Līgatnes dabas takas, papildus tiek piedāvāts ielūkoties albumā, kurā apkopotas izstādē neiekļautas fotogrāfijas par objekta attīstību un vēsturi. Tāpat Līgatnes dabas taku ikdienu iespējams skatīt attēlos interaktīvā monitorā,” pasākuma atklāšanā pauda Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas taku vadītāja Inta Lange.

Izstāde Latvijas Dabas muzejā būs skatāma līdz 2015. gada 30.septembrim. Tā izvietota muzeja Zooloģijas ekspozīcijā 3.stāvā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas