Latvijas Dabas muzejs aicina piedalīties fotokonkursā “Mans putns 2015”Latvijas Dabas muzejs aicina piedalīties tradicionālajā fotokonkursā „Mans putns 2015”. Konkursā startē fotogrāfi – amatieri, kuru fotogrāfijās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē.

2014. gadā Latvijas Dabas muzeja fotokonkursā piedalījās 119 fotogrāfu no visas Latvijas. Fotogrāfu – amatieru veikumu ļoti augstu novērtēja konkursa žūrija un izstādes „Mans putns 2014” apmeklētāji. Sugu daudzveidība, attēlu kvalitāte, putnu attiecību dramatiskie brīži tika kadrēti ar īpašu rūpību. Akcentu piešķīra atraktīvie fotogrāfiju nosaukumi, kas lieliski raksturoja putnu interesanto uzvedību. Visjaunākajam dalībniekam konkursa laikā bija 8 gadi, bet visvecākajam – 74.

Fotokonkursa mērķis ir vairot izpratni par putnu daudzveidību, aktualizēt to aizsardzības jautājumus un vērst sabiedrības uzmanību uz dažādo sugu unikālo skaistumu. Fotogrāfijas tiks apkopotas izstādē, kas Dabas muzeja apmeklētājus priecēs 2. stāva izstāžu zālē no 15. aprīļa līdz 9. maijam. Konkursa organizētājiem šogad ir īpašs prieks par veiksmīgo sadarbību ar atbalstītājiem – balvas solās būt daudzveidīgas un vērtīgas.

Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz Dabas muzejā līdz šā gada 23. martam vai jānosūta uz Latvijas Dabas muzeju K. Barona 4, Rīga, LV-1050 (pasta zīmogs 23. marts). Ar fotokonkursa „Mans putns 2015” nolikumu aicinām iepazīties muzeja mājaslapā.

Fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks šā gada 15. aprīlī. Laureātu darbi būs apskatāmi arī Latvijas Dabas muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv un tiks publicēti žurnālā „Vides Vēstis”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas