Latvijas Fotogrāfijas muzejā būs tikšanās ar fotogrāfu Jāni Deinatu


Ceturtdien, 24. aprīlī, plkst. 17:30 Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina uz tikšanos ar izstādes „” autoru Jāni Deinatu. Izstāde muzeja telpās skatāma līdz 27. aprīlim. Sarunas gaitā apmeklētāji varēs kopā ar fotogrāfu aplūkot izstādītos darbus, kā arī uzdot autoram jautājumus.


Jānis Deinats (1961) beidzis Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļu. No 1986. gada darbojies teātrī studijā Nr. 8, bijis fotogrāfs žurnālā „Parks”, pēc tam strādājis kā neatkarīgais fotogrāfs. Kopš 1997. gada darbojas fotogrāfu apvienībā „Fotocentrs”, viņa darbi tiek publicēti Latvijas laikrakstos un žurnālos, mākslas grāmatās un katalogos (sadarbojas ar tādām izdevniecībām kā „Santa”, „Lilita”, „Dienas žurnāli”, ”Rīgas Viļņi”, u.c.).


Viņš veido Latvijas kultūras, mākslas, biznesa un politiskās elites portretus. Jaunākās personālizstādes: „Cilvēki muzejā” (izstādīta 2003. gadā Valsts Mākslas muzejā, Rīgā), II (2009. gadā Rīgas mākslas telpā), VII (2011. gadā Kalnciema kvartālā, Rīgā), II / IV ( 2011. gadā Cēsu mākslas festivālā).


Dalības maksa pasākumā: 1,42 eiro (ieejas biļetes cena).


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas