Latvijas kinoteātros atgriežas “Neiznīcināmie 3”No 22. augusta Latvijas kinoteātros sāk rādīt asa sižeta piedzīvojumu filmu "Neiznīcināmie 3".

Šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss , kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu darboni un tirgo ieročus, lai iedzīvotos. Bārnijs saņēmis pavēli viņu novākt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem.

Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas.

Galvenās lomas atveidos lielākās grāvēju filmas zvaigznes - Silvestrs Stalone, Džeisons Stehems, Antonio Banderass, Veslijs Snaips, Arnolds Švarcnegers, Harisons Fords, Mels Gibsons u.c.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas