Latvijas kinoteātros būs skatāma dokumentālā filma par Kurtu KobeinuNo 23. aprīļa Latvijas kinoteātros būs skatāma dokumentālā filma "Cobain: Montage of Heck".

Kurts Kobeins, grupas “Nirvana” vadošais solists, ģitārists un komponists, arī 20 gadus pēc nāves ir un paliek ikona. Dokumentālā filma "Cobain: Montage of Heck" ir skarbs un patiess ieskats Kobeina dzīvē un karjerā kopā ar grupu “Nirvana” caur viņa mājas video, skaņu ierakstiem, mākslas darbiem, fotogrāfijām un dienasgrāmatām.

Šī kinolente, kas izslavināta kā viena no visu laiku novatoriskākajām un intīmākajām dokumentālajām filmām, rāda Kurtu Kobeinu, kāds mūziķis vēl nekad nav redzēts, vienīgajā uz pilnīgi patiesiem avotiem balstītā ikoniski slavenā mūziķa portretējumā.

Oskara balvai nominētais kinorežisors un producents Brets Morgens prasmīgi apvienojis Kobeina personīgo mākslas darbu, mūzikas, vēl neredzētu filmu un animācijas materiālu arhīvus ar atklāsmes pilnām intervijām, ko snieguši viņa ģimenes locekļi un tuvākie draugi.

Vērojiet Kurta dzīvi kopš agras jaunības un sekojiet viņa neparastajam, augstu atzinību guvušajam mākslinieciskajam veikumam šajā patiesīgajā un izsmeļošajā kinoportretā, kas atspoguļo radošas personības nesaskaņas ar apkārtējo pasauli.

Fani un grupas “Nirvana” laikabiedri uzzinās vēl nedzirdētus faktus, kamēr tie, kuri vēl tikai nesen atklājuši Kobeinu un viņa mūziku, gūs apjausmu, kas mūziķi padarījis par paliekošu ikonu rokmūzikā, kāds Kobeins ir vēl šodien.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas