Latvijas kinoteātros būs skatāma franču komēdija “Kas meitenēm zem brunčiem”No 7. augusta Latvijas kinoteātros būs skatāma asprātīgā franču komēdija "Kas meitenēm zem brunčiem".

Skaistas, valdzinošas un noslēpumainas. Sievietes Parīzes ielās izskatās kā modes žurnālā, taču katrai no viņām ir (ne)parasta ikdiena. Komēdija "Kas meitenēm zem brunčiem" piedāvā palūkoties uz to, kas pa lielākai daļai ir apslēpts.
Vienpadsmit sieviešu. Viņas ir ļoti dažādas, katra ir īpaša, tomēr viņām ir arī kas kopējs. Tās ir mūsdienu sievietes rūpes un pārdzīvojumi – vīrieši, mīļākie un pielūdzēji, mīlas trīsstūri, dažkārt pat četrstūri. Turklāt ir darbs, ģimene un bērni.
28 dienās – tas ir filmas darbības laiks – notiek daudz nejaušību, kas saista varoņu dzīvi un kuru dēļ viss kļūst pilnīgi neprognozējams. Pavasarīgajā Parīzē francūzietes pārdzīvo mīlestību un vilšanos, prieku un neveiksmes.

Šī komēdija jāredz katrai sievietei, bet ziņkārīgiem vīriešiem filma "Kas meitenēm zem brunčiem" nav mazāk aktuāla. Režisore uzaicinājusi filmēties slavenas franču aktrises, tai skaitā Vanesu Paradī, Letisiju Kastu un Izabellu Adžani. Viņas solās visamizantākajā veidā atklāt sievietes dzīves noslēpumus, kurus var uzticēt tikai dienasgrāmatai vai psihologam un retumis uzticamai draudzenei un kuri grēksūdzē vienmēr tiek noklusēti. Jautri, ar sarkasmu un bez aplinkiem.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas