Latvijas kinoteātros dominē piedzīvojumu filma “Hērakls”Par visskatītāko filmu Latvijas kinoteātros nedēļas nogalē kļuvusi piedzīvojumu filma «Hērakls» ar Dveinu Džonsonu galvenajās lomās.

Filmu par vareno Zeva dēlu pusdievu Hēraklu noskatījušies 2621 skatītāji. Filma stāsta par Hēraklu, kas zaudējis savu ģimeni un paveicis 12 varoņdarbus, kopā ar sešiem kareivjiem tagad dzīves jēgu rod kaujās un nāves briesmās. Viņi nekad neuzdod jautājumus par to, kur, kādēļ un ar ko viņiem jācīnās - ja vien par to viņiem samaksā zeltā. To zinot, trāķiešu karalis nolīgst Hēraklu un viņa sabiedrotos apmācīt viņa karavīrus un izveidot pasaulē dižāko armiju. Hēraklu sāk mākt bažas par karaļa nolūkiem, kad par armijas upuriem kļūst nevainīgi ļaudis. Viņš nolemj apturēt varaskāres pārņemto karali no Grieķijas un paša Olimpa iekarošanas.

Par otru skatītāko filmu kļuvusi deju filma «Solis augšup: uz visu banku», to noskatījušies 2149 kino apmeklētāji.

Trešā vietā ierindojas animācijas filma «Kā pieradināt pūķi 2», kopš tās iznākšanas uz ekrāniem filmu noskatījušies jau teju 50 tūkstoši skatītāju.

Ceturtā vietā ierindojas fantastikas grāvējs  «Pērtiķu planētas atmoda», savukārt top pieci noslēdz animācijas filma «Humba».

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas