Latvijas kinoteātros jauna favorīte – romantiskā drāma “Greja piecdesmit nokrāsas”Valentīnas dienas nogalē Latvijas kinoteātros pārliecinoša līdere bijusi romantiskā drāma "Greja piecdesmit nokrāsas". Filmu noskatījušies rekordliels skaits - 33084 skatītāju.

Filma, kas balstīta uz E.L. Džeimsas bestsellera "Greja piecdesmit nokrāsas", stāsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kas iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Otro nemainīgi saglabājusi animācijas filma "Lielais 6". Filmu nedēļas griezumā noskatījušies 4304 kino apmeklētāji.

Uz trešo vietu noslīdējusi iepriekšējās nedēļas favorīte - piedzīvojumu filma "Jupiteras ceļš". Uz filmu pārdotas 2653 biļetes.

Par vietu zemāk noslīdējusi ģimenes filma "Lācēna Padingtona piedzīvojumi". Filmu nedēļas nogalē noskatījušies 2483 cilvēki.

Top pieci noslēdz viena no pagājušās nedēļas debitantēm un ASV kinoteātru favorītēm - kara drāma "Amerikāņu snaiperis" ar "Oskaroto" aktieri Bredliju Kūperu titullomā. Filmu nedēļas griezumā apmeklējuši 2036 skatītāji.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas