Latvijas kinoteātros līdera pozīcijas saglabā animācijas lente “Kastīši”Latvijas kinoteātros pirmo vietu pārliecinoši saglabājusi animācijas filma  "Kastīši". Filmu nedēļas griezumā noskatījušies 6476 skatītāju.

Animācijas lentes notikumi aizsākas Sierburgā, kur pārtikušo iedzīvotāju dzīvē pats svarīgākais ir greznība, izsmalcinātas manieres un gardi sieri. Klīst leģendas, ka zem šīs pilsētiņas mītot cita sabiedrība – kastīši, dīvainas radības, kas naktīs izlienot no pazemes, lai atņemtu pilsētniekiem pašu dārgāko – viņu atvases un smalkos sierus. Taču patiesībā kastīši ir neparasti un labestīgi radījumi, kuri, līdzīgi kā bruņurupuči, dzīvo katrs savā kastītē. Kad pār Sierburgu nolaižas nakts, viņi dodas ielās, lai vāktu dažnedažādus lūžņus. Viņu vidū dzīvo arī Egs - zēns, kuru kastīši ir uzaudzinājuši kā savējo. Kad kastīšu miermīlīgajā dzīvē sāks šalkt pārmaiņu vēji un uzvēdīs asa siera dvaka, Egs nokļūs šo divu tik atšķirīgo pasauļu vidū.

Otro vietu ieņem kara drāma "Niknais" ar Bredu Pitu titullomā, nedēļas laikā to noskatījušies 2483 cilvēki.

Uz trešo vietu noslīdējusi Andra Gaujas filma "Izlaiduma gads". Filmu noskatījušies  1873 skatītāji.

Ceturtā vietā nemainīgi ierindojusies krievu komēdija "Rūgts!2" ar 1792 pārdotām biļetēm, tāpat piekto vietu topā saglabājusi Gerija Šora fantāzijas asa sižeta filma "Drakula: Leģendas sākums". Filmu nedēļās griezumā noskatījušies 1697 skatītāji.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas