Latvijas kinoteātros sāk rādīt romantisko komēdiju “Bezizmēra mīlestība”No 30. oktobra Latvijas kinoteātros būs skatāma romantiskā komēdija "Bezizmēra mīlestība".

Lai šovbiznesa pasaulē justos kā zivs ūdenī, ar balsi vien nepietiek. Lai mirdzētu uz skatuves, vajadzīga skaista figūra, neparasta āriene, plastiskums un harisma. Marija (Svetlana Hodčenkova) šovbiznesā nav jauniņā. Viņa ir talantīga fona dziedātāja, kopā ar grupu uzstājas valsts populārākajos klubos. Satriecoši tērpi, skaistas kājas, brīnišķīga balss, talants – viņai dots viss, lai priecētu skatītājus. Lai izskats būtu ideāls, viņai trūkst tikai viena – lielu krūšu. Push up krūšturis nelīdz – uz skatuves vajag 2D, bet labāk 3D izmēru.

Nolādētais trūkums Marijai maksā pārāk dārgi – viņa ir spiesta aiziet no iemīļotā darba, sagrūst sapnis par karjeru. Vienīgā iespēja atgriezties uz skatuves – krūšu palielināšana. Būtu jau labi, bet... atgriešanās uz skatuves maksā 500 000 rubļu! Marija atceras savus parādniekus, un viens no viņiem ir senais labais draugs – producents Saša (Maksims Lagaškins). Viņš jau sen izšķiedis Marijas naudu pa labi un pa kreisi, tomēr ir iespēja to atgūt: Sašas tantei attālā kūrortā pieder restorāns. Ceļojums uz Elbrusu izvēršas īstā piedzīvojumā ar jautriem pārpratumiem un kuriozām situācijām. Marijas negaidītā tikšanās ar agrāko iemīļoto – ārstu Alekseju (Ivans Koļesņikovs) meitenei sajauc ne tikai kārtis, bet arī prātu. Palikt kūrortā? Aizmirst karjeru, skatuvi, mūziku,
savu mērķi un parādus? Ko izvēlēties? Vai ir iespējams saprast, ko sievietēm vajag?

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas