Latvijas kinoteātros sāk rādīt romantisku drāmu “Trešā persona”No 13. septembra Latvijas kinoteātros būs skatāma romantiska drāma "Trešā persona".

Vairāki stāsti, kas savīti spilgtā, spraigā, ilgu un jutekliskuma piesātinātā stāstījumā par mīlestību, nodevību, uzticību un cerībām. To darbojošās personas nav savstarpēji saistītas.

Atzīts rakstnieks, pašapmierināts gleznotājs, veiksmīgs uzņēmējs – tomēr ārkārtīgi atšķirīgi cilvēki. Kas gan viņus vieno? Izmisīgi mīlas meklējumi vai tikai sekss, alkas pēc laimes vai bailes no vientulības, bezgalīga uzticība vai tieksme apliecināt pārākumu, atteikšanās no pagātnes vai bažas pa nākotni? Kas kopīgs šiem varoņiem? Kāpēc ikviens no viņiem nonācis tieši šajā vietā?

Daudzsološā un vienaldzīgā Ņujorka, romantiskā un valdzinošā Parīze, intriģējošā un stilīgā Roma. Varenās pilsētas cēli izpilda savu misiju, radot īpašu gaisotni un pārklājot visam noslēpumainības plīvuru.
Pavirši raugoties, gūt atbildes ir viegli, bet tas ir tikai maldinošs šķitums. Ikvienam nāksies pieņemt negaidītu lēmumu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas