Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt komēdiju “Šefpavārs”No piektdienas, 13. jūnija Latvijas kinoteātros būs skatāma komēdija "Šefpavārs" ar Džons Favro galvenajās lomās.

Filma vēsta par kādu apdāvinātu pavāru  Karlu, kas strādā smalkā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas īsti nepatīk restorāna īpašniekam.

Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists, vienlaikus atklājot, cik lielu ļaunumu karjerai spēj nodarīt Twitter un viedtālruņa kamera.

Bez darba, šķīries, viņš pēkšņi saņem piedāvājumu no savas šķirtās bagātās sievas pievienoties viņai braucienā uz Maiami kopā ar abu dēlu.

Šoreiz sociālie tīkli, izmantoti ar prātu, noved Karlu pie pareizas izvēles – izpētot Maiami vietējo kultūru un paradumus, viņš izvēlas uzsākt kubiešu virtuves biznesu un viss iet no rokas, jo no šķirtās sievas vīra viņš dāvanā saņem treileri, kurš meistarīgi tiek pārveidots par ceļojošu virtuvi. Ar dēla palīdzību viņš sociālajos tīklos gūst lielu popularitāti un turpmākos panākumus jau var balstīt uz to, ko pieprot vislabāk – gardēžu apbrīnotu ēdienu gatavošanu.

Galvenās lomas atveidos Džons Favro, Sofija Begara, Džons Legisamo, Dastins Hofmans, Skārleta Johansone, Olivers Plets, Bobijs Kannavale un Roberts Daunijs (jaunākais).

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas