Latvijas kinoteātros skatītāju simpātijas iekaro animācijas filma “Viesnīca “Transilvānija” 2″Latvijas kinoteātros skatītāju simpātijas iekarojusi ģimenes animācijas filmas "Viesnīca "Transilvānija"" turpinājums. Nedēļas griezumā filmu apmeklējuši 15360 skatītājus.

Slavenajā viesnīcā "Transilvānija", kura pieder labsirdīgajam vampīram Drakulam, viss it kā iet uz augšu – tagad to var apmeklēt arī cilvēki! Taču Draks noraizējies par to, ka viņa apburošajā mazdēliņā Denijā – pa pusei cilvēkā, pa pusei vampīrā, ir daudz vairāk no cilvēka nekā no vampīra. Tāpēc viņš dod savai monstru komandai pavēli izmācīt puiku kā vien vajag, lai viņš kļūtu par īstu vampīru!

Otrā vietā ierindojusies iepriekšējo nedēļu nepārspētā līdere - piedzīvojumu filma "Marsietis" ar Metu Deimonu titullomā. Uz filmu pārdotas 3098 biļetes.

Trešajā vietā debitējusi komēdija "Bez robežām". Savā pirmajā izrādīšanas nedēļā filmu apmeklējuši 1839 skatītāju.

Uz ceturto vietu atkāpusies šausmu filma "Purpura smaile". Uz filmu pārdotas 1501 biļete.

Top pieci noslēdz piedzīvojumu filma "Everests", kas ap sevi sapulcējis īstu zvaigžņu plejādi. Ar lielisko aktieru komandu: Džeisonu Klārku, Džošu Brolinu, Džeiku Gilenholu, Keiru Naitliju filma priecējusi 1269 skatītājus.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas