Latvijas kinoteātros turpina dominēt asa sižeta filma “Labirinta skrējējs”Latvijas kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi mistiskā asa sižeta filma "Labirinta skrējējs".Amerikāņu rakstnieka Džeimsa Dašnera romāna ekranizāciju nedēļas griezumā noskatījušies 4907 cilvēki.

Filmas centrā atrodas Tomass, kurš pamostas augšup braucošā liftā un viss, ko viņš atceras, ir tikai savs vārds. Kad atveras lifta durvis, Tomass nonāk Klajumā - slēgtā sabiedrībā, kur dzīvo vairāki desmiti viņa vienaudžu. Klajumu ieskauj Labirints - gigantisku sienu mudžeklis, kas katru vakaru aizver savus vārtus. Palikt uz nakti Labirintā nozīmē nāvi. Kopš savas ierašanās dienas Tomass izjūt sevī paaugstinātu interesi par Labirintu - kas gaida aiz tā sienām un varbūt Labirints nav galvenais uzdevums, kurš ir jāatrisina?

Otrā vietā ar spožu debiju ierindojusies asa sižeta filma "Stabilizators" ar Denzelu Vašingtonu galvenajās lomās. Filmu noskatījušies 3062 skatītāji.

Popularitātes ziņā arvien nepārspēta palikusi asa sižeta filma "Lūsija", pārdodot 2034 biļetes un ieņemot godalgoto trešo vietu. Savukārt ceturtā vietā ierindojies Pīrsa Brosnana trilleris "Novembra cilvēks", nedēļas laikā to noskatījušies 2028 cilvēki.

Top pieci ar 1532 skatītājiem noslēdz leģendārā komiķa Robina Viljamsa viena no pēdējām filmām "Dusmīgākais vīrs Bruklinā".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas