Latvijas Nacionālā vēstures muzeja 11. novembra programmā uzsvars uz digitālo saturuKā ik gadu Lāčplēša dienā 11. novembrī muzejs aicina godināt Latvijas varoņu piemiņu. Šogad uzsvars likts uz muzeja speciālistu sagatavotajiem informatīvajiem resursiem digitālajā formātā, kas pieejami datoros un viedierīcēs, taču saglabāta arī iespēja interesentiem klātienē apmeklēt Latvijas Nacionālo vēstures muzeju Brīvības bulvārī 32.

Ieeja muzejā tikai individuāliem apmeklētājiem ar sejas maskām. Uzturēšanās laikā muzejā apmeklētājiem jāievēro aktuālie valstī noteiktie epidemioloģiskie noteikumi attiecībā pret citiem apmeklētājiem un personālu.

LNVM ekspozīciju un izstāžu zālēs visu dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 jau tradicionāli varēs apskatīt vienu no muzeja relikvijām – ģenerāļa Jāņa Baloža pilna komplekta Lāčplēša Kara ordeni, kā arī iepazīt Neatkarības kara notikumus Latvijas vēstures ekspozīcijā un izstādē “Latvijas gadsimts”.

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja veikums Lāčplēša Kara ordeņa un ar to saistītu tēmu izpētē novembrī parādīsies arī jaunā grāmatā “Par Latviju. Lāčplēša Kara ordenis, tā kavalieri un Lāčplēša diena”. Tā lasītāju rokās nonāks valsts svētku nedēļā

Virtuālajās platformās LNVM piedāvā daudzveidīgu audiovizuālo saturu, kas atklāj Lāčplēša dienas nozīmi, Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru dzīvesstāstus, ļauj mūsdienu cilvēkam iejusties tā laika norisēs un gaisotnē, izprast Latvijas Neatkarības kara gaitu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas