Latvijas Universitātē izskanēs Ziemassvētku koncerts “Ceļā uz gaismu”Ziemassvētki ir laiks, kad dzīvojam ar cerību par gaismu – tieši pēc svētkiem dienas kļūst garākas un gaisma uzvar tumsu! “Ceļā uz gaismu” – ar šādu moto Latvijas Universitāte šogad aicina uz Ziemassvētku koncertu, kurā mūziku papildinās krāšņi gaismas elementi, kas taps sadarbojoties video māksliniekam un unikālās ebru tehnikas māksliniecei.

Koncerts tiešsaistē būs skatāms 16. decembrī plkst. 17.00 portālā www.lu.lv un LU Facebook kontā.

Koncerta muzikālo daļu veidos dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, ērģelnieks Aigars Reinis un trompetists Jenss Emīls Holms, bet gaismas zīmējumus ebru tehnikā veidos māksliniece Anda Kolosova.

Pozitīvi, uzmundrinoši un mūsdienīgi – tā pasākumu raksturo rīkotāji. Pietiekami ilgi esam Covid-19 ierobežojumu, neziņas un satraukuma tumsā, tāpēc svētkos nākam ar uzmundrinājumu un cerību, ka esam atpakaļ ceļā uz gaismu.

Šajā koncertā krāsu un gaismas ceļš būs skatāms uz LU Lielās aulas griestiem, līdz ar to gaisma nebūs tikai abstrakts jēdziens, bet tiešā un redzamā veidā būtisks koncerta stāsta elements.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas