Leģendāra diriģenta Jēkaba Ozoliņa 75. jubilejas koncerts notiks tiešraidē no Lielā dzintaraSestdien, 5. decembrī pulksten 18 ar koncertu tiešraidē no koncertzāles “Lielais dzintars” savu 75. dzimšanas dienu skanīgi atzīmēs viens no leģendārākajiem Liepājas mūziķiem – diriģents un aranžētājs Jēkabs Ozoliņš. Ārkārtējās situācijas laikā klausītāji muzikālo vakaru aicināti baudīt tiešsaistē.

Klientiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz koncertu klātienē, tiks atgriezta samaksātā nauda. Pircēji, kuri iegādājušies biļetes internetā, naudu saņems savā bankas kontā. Apmeklētāji, kuri biļetes iegādājušies kasē, aicināti doties uz kādu no Biļešu paradīzes klātienes kasēm, kur, uzrādot koncerta biļeti, pircējam tiks atgriezti naudas līdzekļi.

Kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri, “Liepaja Music Orchestra” un tautā mīlētiem pašmāju mūziķiem koncertā tiks atskaņota paša jubilāra un viņa skatuves partneru veidota programma ar populārām melodijām, džeza mūziku, bigbendu klasiku un mūsdienu aranžējumiem. Klausītājus iešūpos arī Latīņamerikas ritmi, “Quincy Jones” skaistākās melodijas un bezbēdīgi skaņdarbi orķestrim. Uz skatuves ar pašu izvēlētu solo skaņdarbu kāps šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa, liepājnieki Igo un Ieva Dreimane, ģiārists Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Artis Orubs, Jānis Ivuškāns un daudzi citi populāri mūziķi. Koncertu vadīs Valdis Skujiņš.

“Koncertu sāksim ar mūziku, kas savulaik Liepājā ienāca kā jaunas vēsmas - džeza nu jau klasiku, bītliem, latino, roku, pašu sacerētiem skaņdarbiem. Savukārt noslēgumā atgriezīsimies pie tādiem Liepājai tuviem komponistiem un ansambļiem kā Imants Kalniņš, Raimonds Pauls un “Remix”,” ar programmu iepazīstina Jēkabs Ozoliņš.

Diriģents, mūzikas pedagogs, aranžētājs, Trīs Zvaigžnu ordeņa kavalieris Jēkabs Ozoliņš savu mūžu veltījis kopjot un attīstot sava novada un Liepājas pilsētas mūzikas dzīvi, ir bijis tās ilggadējs mākslinieciskais virzītājs un dvēsele. "Liepājas Simfoniskajā orķestrī" Ozoliņš strādājis jau kopš 1987.gada, regulāri iestudējot simfoniskās un populāras mūzikas koncertus. 15 gadu garumā bijis pasniedzējs Liepājas Mūzikas vidusskolā, vairāk nekā 40 gadus vadījis koru kolektīvus Liepājā un tās apkaimē. Ozoliņš ir Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku četrkārtējs virsdiriģents un 2013. gada goda virsdiriģents. Sadarbojies ar Latvijas rokgrupām — “Credo”, “Līvi”, “Tumsa”, “Remix”, veidojis programmas kopā ar Uldi Marhilēviču, Raimondu Paulu, piedalījies festivālā “Liepājas dzintars” u.c.

Jēkaba Ozoliņa 75. jubilejas koncerta filmēšana notiks tukšā skatītāju zālē, ievērojot visus drošības pasākumus. Koncertam ir noteikta biļetes cena mākslinieka un koncertzāles atbalstam – 7 eiro par vienu tiešraides pieslēgumu jeb, tā saukto, dzīvokļa biļeti, kad ar vienu biļeti koncertu var baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji. Iegādājoties biļeti, pircējs saņems tiešraides pieejas kodu koncerta vērošanai. Tiešraidi varēs vērot caur “Biļešu Paradīzes” vai “Lielā dzintara” mājas lapu, uzspiežot uz koncertu: Tiešraidē. Jēkaba Ozoliņa 75. jubilejas koncerts. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei. Biļetes var iegādāties tikai elektroniski.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas