Lielajā Ģildē notiks operzvaigznes Marinas Rebekas solokoncerts

2012. gada 15. janvārī plkst. 19.00 Lielajā Ģildē, pēc ilgāka laika Latvijas publiku gaida tikšanās ar jauno Latviešu operas zvaigzni Marinu Rebeku, kura šosezon uzstājusies Vīnes Valsts operā, Londonas Karaliskajā Koventgārdena operā un Ņujorkas Metropoles operā.

Sen gaidītā atkalredzēšanās Rīgā solokoncertā kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un diriģentu Modestu Pitrenas nešaubīgi solās kļūt par saviļņojošāko muzikālo pārdzīvojumu 2012. gada sākumā, atklāj koncerta organizatori.

Sakarā ar Volfganga Amadeja Mocarta operas Dons Žuans jauniestudējumu Ņujorkas Metropolitēna operā, kurā Latvijas soprāns Marina Rebeka dzied donnas Annas lomu, plānotais koncerts Rīgā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri tika pārcelts no šī gada 24. novembra uz 2012. gada 15. janvāri.

Latviešu operdīva ar pasaules slavu Marina Rebeka vienreizējā atkalredzēšanās solokoncertā Rīgā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri izdziedās franču un itāļu skaistākās operlappuses.

Uz koncertu 2011. gada 24. novembrī iegādātās biļetes derīgas ieejai 2012. gada 15. janvārī vai līdz pasākuma norisei tās iespējams atgriezt jebkurā "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietā.

Avots: www.svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas