Lieldienās krāšņi svinēs vairāk kā 700 pasākumosLieldienas šogad gaidāmas ļoti krāšņas -  Zaķu skrējiens Koknesē, Valkā un Balvos, Lieldienu olu galerija Daugavpilī un vēl vairāk kā 700 pasākumi, gadatirgi, koncerti un Lieldienu dievkalpojumi.

Visplašākā svētku programma ir paredzēta Rīgā, Liepājā, Ventspilī un Siguldā. Galvaspilsētā Lieldienu pasākumi ģimenēm notiks vairākās vietās – Mežaparkā, Iļģuciemā, kultūras pilīs VEF un Ziemeļblāzma. Vairāki koncerti norisināsies arī Vecrīgas baznīcās. Liepājā lielas svinības ir paredzētas Jūrmalas parkā, bet Siguldā – Svētku laukumā.

Iesakām apmeklēt Dižo starpnovadu Lieldienu pasākumu Bunkas pagastā, kā arī aizbraukt uz zaķu skrējienu Koknesē un Lieldienu pasākumu Aizputē, kur viesosies vesels trušu ciems. Savukārt Klintaines pagastā norisināsies Lieldienu sporta spēles, kurās tiek aicināts ikviens.

Informācija par pasākumiem atrodama Uzziņu dienesta 1188 izveidotajā interaktīvajā kartē šeit!

Uzziņu dienesta 1188 izstrādāta Lieldienu pasākumu karte pieejama arī visiem planšetdatoru, viedtālruņu un citu mobilo iekārtu lietotājiem un tajā var atrast visus tuvākos objektus, atrašanās vietu kartē, attālumu līdz tiem, kā arī papildu informāciju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas