Liene Candy bezmaksas koncerts klubā ESSENTIAL


Ceturtdien, 12.aprīlī plkst.20:00 klubā "ESSENTIAL" dziedātāja Liene Candy rīko bezmaksas koncertu visiem saviem faniem un atbalstītājiem. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem dzirdēt Lienes Candy jauno singlu "Ir Nakts", kā arī vērot viņas pirmo uzstāšanos kopā pavadošo dzīvo grupu.


Lai gan Liene Candy joprojām darbojas deju mūzikas lauciņā, viņa nolēmusi dažādot savu izpildījumu un uzsākusi muzicēt arī dzīvās grupas pavadījumā. ”Šāda uzstāšanās ir daudz interesantāka, un mūzika iegūst jaunu skanējumu. Tā kļūst enerģiskāka, izjustāka un daudz piesātinātāka. Turklāt, uz skatuves vairs nav tik vientuļi,” stāsta dziedātāja.


12.aprīļa pasākumu iesildīs Latvijas populārākais dīdžejs [Ex] da Bass, bet kopā ar Lieni Candy muzicēs Latvijā labi zināmi mūziķi: solo ģitāriste Antra Lante, bundzinieks Mārtiņš Linde un basģitārists Ingars Viļums, kurš ir arī Lienes Candy jaunā singla "Ir Nakts" mūzikas autors. Savu jauno dziesmu pati mūziķe raksturo kā ritmisku, dzīvespriecīgu un pavasara noskaņām piesātinātu. „Dziesma "Ir Nakts" tapa jautrā un radošā atmosfērā. Sākumā Ingars Viļums un Līga Robežniece piedāvāja man šīs dziesmas angļu versiju, taču beigās izlēmām par labu latviešu valodai un nonācām pie jauna teksta, tāpēc mūs visus var uzskatīt par šīs dziesmas teksta autoriem.”


Jaunā singla prezentācijas pasākumu Liene Candy velta visiem saviem faniem, it īpašie tiem, kuru vecums vai rocība neļauj apmeklēt nakts klubus. Tieši tādēļ koncerts klubā "ESSENTIAL" būs bez maksas un ilgs no plkst.20.00 – 22.00. Savukārt jaunā singla "Ir Nakts" pirmatskaņojumu visi interesenti varēs noklausīties 12.martā plkst.9.00 radio "Capital FM" ēterā.


Šobrīd Liene Candy ir pabeigusi darbu pie pusotru stundu garas akustiskās programmas, kurā viņas līdz šim izpildītās dziesmas ieguvušas lēnu un lirisku skanējumu. Ar šo akustisko programmu, kuru Liene Candy izpilda kopā ar Antru Lanti un Mārtiņu Lindi, vasarā plānots apciemot dažādas Latvijas pilsētas. Vienlaicīgi, kopā ar Ingaru Viļumu mūziķe strādā pie sava pirmā solo albuma ieraksta, kurš dienas gaismu ieraudzīs vasaras beigās. „Gadiem ejot cilvēks mainās, mainos arī es un mana izpratne par to, ko es vēlos dziedāt un kā šo mūziku izpildīt. Šīs pārmaiņas būs dzirdamas arī manās nākamajās dziesmās un pirmajā solo albumā,” sola Liene Candy.


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas