Liepājā ar koncertu uzstāsies Aija Andrejeva ar draugiemDesmit gadu laikā uzkrātā pieredze un kolēģu loks iedvesmo atgriezties pie paša svarīgākā jebkura dziedātāja darbā – sava klausītāja, 17.aprīlī plkst. 19:00 un 22:00 Liepājas Olimpiskā Centra Rožu Zālē Aija Andrejeva ar draugiem aicina uz ballīti, svinībām, jo tā ir piektdiena un ko gan labāk piektdienas vakarā darīt – kā izdejoties, ko varēs un izdziedāt kopā mākslinieces 10 gadu hitus! Pirmajā koncertā viesos būs Lauris Reiniks, bet īpašajā piektdienas nakts koncertā Olga Rajecka.

Programma un singls ”Soļi” tapa ieguldot visu sirdi, man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem, un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk, kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, radot jaunu dziesmu, jaunu videoklipu un koncerttūri par Latviju. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” teic Aija Andrejeva.

Programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā»

«Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei,» stāsta Aija Andrejeva.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas