Liepājā uzstāsies grupas “Bad Boys Blue” solistsSestdien, 20. maijā, pulksten 20.00 Liepājas Latviešu biedrības namā, Eiropas koncerttūres ietvaros, ar ekskluzīvu lielkoncertu uzstāsies populāras “Bad Boys Blue” grupas solists Rui Carlos Ferreira.

Grupa “Bad Boys Blue” dibināta 1984. gadā Ķelnē, Vācijā. Grupas producents (Tony Hendrik) bija iecerējis izveidot kādu alternatīvu tajos gados tik ļoti populārajai vācu grupai "Modern Talking", un viņam tas izdevās, pateicoties viņa idejai, arī radās grupa "Bad Boys Blue".

Savas darbības laikā grupa izdevusi vairāk kā 30 hītu singlus, kuri vairākus gadus ieņēma augstas vietas muzikas topos daudzās pasaules valstīs, tai skaitā arī ASV. Muzikas kritiķi atzinuši, ka no 80-to gadu vidus kolektīvs kļuvis gan par populārās grupas “Modern Talking” sīvu konkurentu, gan domubiedru.

Runājot par koncerttūri, kuras ietvaros Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies Carlos Ferreira, mākslinieks ieskicē, ka koncertā Liepājā viņš izpildīt senās un sevi jau pierādījušās grupas “Bad Boys Blue” dziesmas pavisam jaunās, mūsdienīgās aranžijās.

Koncerta laikā apmeklētāji dzirdēs tādas populāras dziesmas kā "You're A Woman", "Pretty Young Girl", "Gimme Gimme Your Lovin" un daudzus citurs skaņdarbus.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas vietnē www.ticketshop.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas