Liepājas muzejā notiks Dārza svētki

Liepājas muzeja dārzā Kūrmājas prospektā 16/18 piektdien, 19. jūlijā pulksten 18.00 norisināsies Dārza svētki. Būs gan leļļu izrāde bērniem, gan radošā darbnīca, gan alternatīvā mūzika, gan tango un kino.


Piektdienas vakarā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts uz dārza svētkiem. Lai parādītu dārza svētku burvību un ļautu izbaudīt Liepājai tik raksturīgo nesteidzīgo un skaisto vasaras vakaru, svētku programmu visai ģimenei piedāvā aģentūra „Baringtons K”.


Dārza svētki sāksies ar programmu pašiem mazākajiem. Pulksten 18.00 mazie dārza svētku viesi aicināti uz Liepājas leļļu teātra izrādi „Diegabundža”. Pēc izrādes bērni aicināti piedalīties dažādās radošās darbnīcās. No pulksten 18.45 uzstāsies vokālās studijas „Tev un man” dziedātāji Igetas Gaiķes vadībā.


Svētku turpinājumā no pulksten 19.30 skatītājus priecēs alternatīvo un moderno deju priekšnesumi, kā arī Māra Kupča un viņa audzēkņu ģitāras koncerts, kurā ģitāras skaņās varēs baudīt klasiskās un modernās mūzikas vērtības.


Pulksten 21.00 Dārza svētku viesi varēs baudīt tango dejas paraugdemonstrējumus Liepājas Argentīnas tango deju studijas „Tango degustācija” dalībnieku izpildījumā. Tam seko koncerts – sadziedāšanās un dejas.


Vakara noslēgumā visi aicināti uz brīvdabas kino seansu. Dārza svētkos uzkodas un dzērienus piedāvās restorāns „Barons Bumbier’s”.


Sarīkojuma laikā līdz pulksten 21.00 apmeklētājiem būs atvērts arī Liepājas muzejs, kurā šobrīd skatāmas gan maksas, gan bezmaksas izstādes. Jāatgādina, ka līdz 13. augustam muzeja apmeklētājiem ir unikāla iespēja baudīt slavenā spāņu mākslinieka Salvadora Dalī darbu izstādi „Sirreālā materializācija”. Līdz 28. jūlijam muzejā vēl apskatāmas Eiropas unikālu privātkolekciju festivāla „Vēsture bez robežām” izstādes. Bez maksas apskatāma fotogrāfa Huberta Stankeviča piemiņas izstāde „Re” un Latvijas Okupācijas muzeja ceļojošā izstāde „Latvijas traģēdija. 1941.”


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas