Liepājas Olimpiskajā centrā uzstāsies Guntars Račs5. septembrī liepājniekus iepriecinās gada grandiozākais latviešu popmūzikas notikums – Guntars Račs DZIMIS LIEPĀJĀ - koncerts manai pilsētai Liepājas Olimpiskajā centrā.

Tajā skanēs dziesmas ar Rača vārdiem un tās izpildīs pašmāju mūzikas slavenības: Raimonds Pauls, Zigfrīds Muktupāvels, “bet bet”, Uldis Marhilevičs, Ainars Virga, Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Liene Šomase, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Jānis Moisejs, Andris Ērglis u.c.

„ Liepājas Olimpiskais centrs atrodas vietā, kur es pirmo reizi tā pa īstam apsēdos pie bungām, jo tieši tur agrāk atradās „Metalurgu kultūras pils”, jeb tautas valodā „Meči”, kurā bāzējās grupa „Līvi” un savas gaitas grupā „Vabolītes” sāka arī mani draugi , liepājnieki Ainars Virga un Andris Alviķis. Abi divi un vēl daudzi citi Liepājnieki un Liepājas skartie būs mana koncerta viesi. Liepāja man ir visa sākums un viss, ko esmu dzīvē paveicis ir pateicoties šīs pilsētas rūdījumam, kas iegūts sadarbojoties ar Līviem, ar Credo, spēlējot Neptūnā un iedzerot alu ar saviem draugiem kāpās aiz „Pūt, vējiņiem”. Tieši Liepājā ir meklējams pirmsākums grupai „bet bet”, jo jau mūzikas skolas laikā ar Zigfrīdu kopā muzicējām grupā „Saldās sejas”. Un tā kā pats esmu beidzis Liepājas 1. ģimnāziju, esmu priecīgs, ka koncerta viesi būs šīs skolas jauktais koris. Arī tie, kas bija uz manu koncertu Arēnā Rīga martā, var droši nākt uz šo koncertu, jo esmu izmainījis dziesmu sarakstu, kā arī uzaicinājis māksliniekus, kuri nepiedalījās Rīgas koncertā. Ar nepacietību gaidu šo tikšanos ar savu pilsētu, saviem draugiem un skolotājiem,” stāsta Guntars Račs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas