Liepājas promenādē notiks Jūras svētku svinības12. jūlijā Liepājas promenādē notiks Jūras svētku svinības. Svētkus svinēsim klausoties ģitāras skaņās, jo Jūras svētku ietvaros notiks Vislatvijas ģitāristu svētki.

Jūras svētki Liepājā sāksies pulksten 11:00 ar piemiņas brīdi bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem Liepājas promenādē. Ziedus nolikt pie Pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem varēs pulksten 10.00.
Ar savu piedāvājumu liepājniekus un Liepājas viesus priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus labumus visas dienas garumā. Svētku muzikālā daļa pulksten 12.00 sāksies ar Vislatvijas ģitāristu svētku gājienu no Slavas alejas uz promenādi. Svētku gājienā piedalīsies ap 200 ģitāristu no visas Latvijas. Pēc tam uz kuģa “Namejs” klāja kopīgi sagaidīsim Neptūnu un baudīsim muzikālo koncertprogrammu. Būs ģitāristu saspēle ar Ivo Fominu, uzstāsies Armands Alksnis ar grupu, Pauls Kravalis, Ivo Fomins ar grupu, grupa “bet bet”, Toms Bokums ar grupu, Deep Silence. No pulksten 13.00 uz mazās skatuves mūs priecēs ģitāristu solisti un virtuozi.
Mazākie Jūras svētku apmeklētāji varēs rotaļāties bērnu stūrītī, savukārt, sportiska dzīvesveida cienītāji varēs piedalīties individuālās un komandas spēlēs kopā ar pirātu Melno Janku.

Par godu Latvijas armijas dibināšanas 95. gadadienai no pulksten 11.00 līdz 15.00 apskatei būs atvērti Jūras spēku kuģi “Virsaitis” un “Tālivaldis”.

Paralēli Jūras svētkiem notiks 19. starptautiskais gleznotāju un zīmētāju plenērs “Liepājas Marīna’14”, no pulksten 12.00 līdz 17.00 Liepājas promenādē liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespēja apskatīt plenēra noslēguma izstādi muzikālu priekšnesumu pavadībā.

Svētku norisi finansē Liepājas pašvaldība un Liepājas SEZ pārvalde.

Visas svētku aktivitātes ir bezmaksas.

Svētku programma pieejama www.liepajaskultura.lv sadaļā Jūras svētki.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas