Liepājas Simfoniskais orķestris spēlēs bērniem


7. februārī Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos jau trešo izglītojošā cikla „Mūzikas lielvalstis” koncertu. Šoreiz klausītājus gaida krāšņa franču mūzikas programma.


„Lai arī nepilnas 40 minūtes ilgstošās koncertlekcijas paredzētas bērniem un jauniešiem, interesanti būs arī jebkura cita vecuma klausītājiem – gan ar klasisko mūziku mazpazīstamiem, gan tai ļoti tuvu stāvošiem, tāpēc 7.februārī pie mums gaidām arī mammas, tētus, vecmāmiņas – jebkuru simfoniskās mūzikas iepazīt gribētāju un cienītāju”, aicina Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis.


Aizraujošo koncertciklu jauniešiem un bērniem „Mūzikas lielvalstis” orķestris piedāvāja jau koncertsezonas pirmajā pusē; klausītāji dzirdēja izcilus mūzikas paraugus no Vācijas un Austrijas, kā arī Krievijas bagātīgā mūzikas mantojuma. Šajā pusgadā klausītājiem vēl priekšā ir piedzīvojumi Francijas un ASV mūzikas pasaulē.


Koncertu forma ir atvērta un interaktīva – tās ir koncertlekcijas, stāsti par simfonisko mūziku. Ar bagātīgu vizuālo materiālu un saistošu stāstījumu koncertlekcijas vada pieredzējušais mūzikas pedagogs, ilggadējs Liepājas Simfoniskā orķestra koka pūšamo instrumentu grupas koncertmeistars un Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas orķestra vadītājs Dzintars Jurgelaitis. Liepājas Simfonisko orķestri diriģēs Guntis Kuzma.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas