LMT Summer Sound festivāls šogad notiks 29. – 30.jūlijāLMT Summer Sound festivāls, sadarbībā ar Latvijas Mobilais Telefons, šogad notiks 29. - 30.jūlijā. Jau sesto gadu festivāls pulcēs vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju Liepājas pludmalē, kur divu dienu garumā uz vairākām skatuvēm kāps ievērojami ārzemju un pašmāju mākslinieki, kā arī neizpaliks bagātīga izklaides un atrakciju programma visā festivāla teritorijā.

Šī gada LMT Summer Sound festivālu paredzēts rīkot jūlija pēdējā nedēļas nogalē. Izvērtējot pēdējo gadu nelabvēlīgos laika apstākļus, kas, jo īpaši jūras piekrastē, tieši jūlija sākumā nesuši arvien vairāk lietusgāzes un pat vētras, festivāla organizatori nolēmuši mainīt festivāla norises datumus un šogad cer uz vasarīgāku laika prognozi jūlija beigās.

Iepriekšējos gados uz LMT Summer Sound skatuvēm uzstājušās un publikas atzinību guvušas vairākas populāras zvaigznes – Nico & Vinz, Pet Shop Boys, Mumiy Troll, Calvin Harris, MIKA, Aloe Black, Apocalyptica, Prāta Vētra, Musiqq, Carnival Youth, Aminata Savadogo, Dons un daudzi citi. Sešu gadu laikā LMT Summer Sound kļuvis par vienu no lielākajiem mūzikas notikumiem Baltijā un katru gadu Liepājas pludmalē spējis pulcēt ap 20 000 mūzikas mīļotāju.

Sestais LMT Summer Sound festivāls sola ne tikai krāšņāku muzikālo programmu, bet gādās arī par to, lai uz katra soļa festivāla apmeklētājus sagaidītu visdažādākās aktivitāšu un izklaides iespējas. „Plānojam attīstīt visu labo, ko mums izdevies iesākt iepriekšējos gados, piedāvājot vēl interesantāku muzikālo programmu un plašākas atpūtas iespējas - divas dienas un naktis piepildītas ar mūziku, krāsu, gaismu, karuseļiem, jauniem draugiem, iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Festivāls kā karnevāls, kurā pazūd ikdienas raizes un kur var notikt jebkas. Pašreiz strādājam pie vairākām idejām un esam pārliecināti, ka izdosies tās realizēt“, - par šī gada plāniem stāsta festivāla direktore Linda Zajarska.

Sadarbībā ar festivāla galveno partneri Latvijas Mobilais Telefons arī šogad būs iespēja sekot līdz festivāla tiešraidei LMT piedāvātajā mobilajā televīzijā LMT Straume. Savukārt pēc festivāla būs iespēja baudīt festivāla mākslinieku koncertu ierakstus.
Kā otrs galvenais atbalstītājs LMT Summer Sound festivālam šogad pievienojas AS Aldaris. Festivāla organizatoriem ir patiess prieks par šīs sadarbības uzsākšanu un ir pārliecināti, ka jaunais atbalstītājs palīdzēs padarīt LMT Summer Sound vēl neaizmirstamāku.

Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu no 22.februāra pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla 2 dienu biļetes par EUR 28 un 2 dienu ar telts vietu biļetes par EUR 35. Savukārt īpašs piedāvājums tikai Liepājas pilsētā - 2 dienu biļetes par EUR 23 un 2 dienu ar telts vietu biļetes par EUR 30. Organizatori aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo tuvojoties festivālam tās paliks dārgākas.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas