LNO koncertēs popmūzikas un džeza zvaigzne Justīna Stečkovska

Ar vienīgo solokoncertu Baltijas valstīs 4. maijā Latvijas Nacionālajā operā viesosies popmūzikas un džeza zvaigzne Justīna Stečkovska.

Justīnas Stečkovskas pirmajā Latvijas koncertā skanēs klezmer mūzika, kā arī džeza un roka mūzika.

Justīnas Stečkovskas iedziedātie albumi pārdoti vairāk nekā 700 000 kopijās. Viņa ir vairāku starptautisko balvu laureāte. Viņas pārsteidzošās balss diapazons – vairāk nekā četras oktāvas – iekarojis pielūdzēju sirdis ne vien dzimtajā Polijā, bet arī ārpus tās robežām.

Justīnas tēvs bija diriģents, kas lielu vērību pievērsa savu deviņu bērnu muzikālajai audzināšanai. Meitenei bija četri gadi, kad viņa pirmo reizi dziedāja publikai muzikālo ģimeņu konkursā. Tēvs vēlējās, lai Justīna kļūtu par vijolnieci, bet kopš pirmā solo meita sapņoja tikai par dziedāšanu.

Šodien Justīnas sapnis ir piepildījies: 12 publikas iemīļoti albumi, neskaitāmi koncerti un daudzas pašas komponētas dziesmas. Viņa ir saņēmusi dažādus apbalvojumus, pārstāvējusi valsti "Eirovīzijas" konkursā, piedalījusies muzikālos uzvedumos un vairākos Polijā populāros realitātes šovos. Atzinīgus vērtējumus izpelnījusies viņas aktiermeistarība: viņa filmējusies vairākās filmās.

LNO vēlas pateikt īpašu paldies Orlen Latvija un Solaris, bez kuru atbalsta Justīnas Stečkovskas solokoncerts Latvijā neskanētu.

Biļetes LNO un "Biļešu paradīzes" kasēs.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas