LR2 piedāvā erudīcijas spēli “Eiropēdija”

No šīs ceturtdienas, 19. janvāra Latvijas Radio 2 sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā piedāvās klausītājiem jaunu informējošu un izglītojošu erudīcijas radio spēli „Eiropēdija”.

Jaunā erudīcijas spēle Latvijas Radio 2 būs dzirdama katru ceturtdienu no plkst. 17:00 – 17:30 un to vadīs erudīcijas spēļu eksperts Ivo Krumholcs un Latvijas Radio 2 ētera balss Baiba Palkavniece. Raidījuma pamatuzdevums ir atraktīvā veidā, ar spēles elementiem, iepazīstināt radioklausītājus ar Eiropu - tās valstīm, cilvēkiem, vēsturi, kultūru un citām jomām.

Katrā spēlē piedalīsies trīs viesi – divi sabiedrībā zināmi cilvēki un viens klausītāju pārstāvis, kurš iespēju piedalīties raidījumā varēs iegūt pareizi atbildot uz jautājumu, kas tiks uzdots iepriekš. Pareizās atbildes klausītājiem būs jāsūta uz e-pastu eiropedia@lr2.lv.

Pirmā spēle šajā ceturtdienā būs veltīta jautājumiem par dažādu Eiropas valstu nacionālajiem ēdieniem un kulinārijas īpatnībām. Ekspertus šoreiz pārstāvēs izcilais pavārs Mārtiņš Rītiņš un franču maiznieks Bernārs Laranē, kurš ik dienu lutina bulanžērijas „Cadets de Gascogne” apmeklētājus ar franču smalkmaizītēm. Klausītājus šoreiz pārstāvēs topošā žurnāliste un portāla Nozare.lv praktikante Līga Sarbantoviča.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas