LTV Mātes dienā ar koncertu noslēdz sociālo kampaņu “Mammu! Tu esi vajadzīga!”Starptautiskajā Mātes dienā, 10.maijā, pulksten 21:20 Latvijas Televīzija saviem skatītājiem dāvā īpašu koncertu, kurā Latvijas mūzikas spilgtākās solistes izpildīs savu mammu mīļākās dziesmas un dziesmas, kas katram no mums saistās ar bērnību. Savukārt Latvijā pazīstami un iemīļoti vīrieši dalīsies savās spilgtākajās atmiņās par savām mammām.

Koncertā dzirdēsiet Ineses Galantes, Ievas Akurateres, Aminatas, Ievas Kerēvicas, Ilonas Bageles, Kristīnes Prauliņas, Annijas Putniņas, “Radīti mūzikai” 2.sezonas finālistes Egijas Veldres, Paulas Dīringas, grupas “Latvian Voices” un citu izcilu latviešu dziedātāju izpildītās bērnības dienu melodijas. Viņu izpildītās dziesmas – latviešu estrādes pērles, pasaules mūzikas klasikas skaņdarbus, dziesmas no animācijas filmām, kā arī zināmākās latviešu šūpuļdziesmas īpaši šim koncertam aranžējis komponists Kārlis Lācis. Koncertu vadīs šarmantais latviešu dziedātājs Normunds Rutulis.

Ar šo koncertu noslēdzas Latvijas Televīzijas rīkotā sociālā kampaņa “Mammu! Tu esi vajadzīga!”, kuras ietvaros LTV vadošās sejas – Aija Kinca, Linda Krūmiņa, Laura Vonda, Daira Āboliņa, Inese Vaikule, kā arī Jana Rubinika, Diāna Spinu un Jekaterina Safronova – kopā ar saviem bērniem, aicināja visas Latvijas sievietes veikt savlaicīgas veselības profilaktiskās pārbaudes un rūpēties arī par savu labsajūtu, kā arī atgādināja, cik svarīgi būt veselai mammai.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas