LU Botāniskajā dārzā norisināsies krāšņās Orhideju dienasLatvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 6. līdz 14. septembrim notiks Orhideju dienas, kur bez orhidejām vēl būs apskatāmas arī tilandsijas un citi retāk redzēti eksotiskie augi.

Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs, saņemt speciālistu konsultācijas un iegādāties orhidejas. Izstāde top sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju.

No 6. līdz 14. septembrim LU Botāniskajā dārzā aicinām iepazīt orhidejas, tilandsijas un citus retāk redzētus eksotiskos augus. Palmu mājas vestibilā būs skatāmas Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācijas un Lietuvas Orhideju kluba kolekcionāru skaistākās orhidejas. Būs redzama arī izsmalcinātā Helēnas kurpīte Paphiopedilum helenae, ko salīdzinoši nesen - 1995. gadā Vjetnamas ziemeļos atklāja un savas sievas Helēnas vārdā nosauca krievu dabas pētnieks Leonīds Averjanovs. Ne mazāk interesanti ir arī Tillandsia ģints augi, kas savvaļā sastopami Ziemeļamerikas dienvidu apgabalos, Centrālamerikā un Dienvidamerikā līdz pat Argentīnai.

Izstādes ietvaros pieredzējuši audzētāji atbildēs uz jautājumiem un dalīsies pieredzē par eksotisko augu audzēšanu mājas apstākļos, būs iespēja iegādāties orhidejas, kā arī piedalīties augu pārstādīšanas meistarklases, kas notiks sestdienās 6. un 13. septembrī no plkst. 13:00.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas