Markus Riva izdod īpaši romantisku videoklipuMūziķis Markus Riva šodien klausītāju un skatītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko veikumu - videoklipu “Eirovīzijas” nacionālās atlases, konkursa “Supernova 2018” dziesmai ar nosaukumu «This Time», kurā iejuties līgavaiņa lomā.

Aizvadītā gada nogalē, latviešu mūziķis Markus Riva izdeva dziesmu ar nosaukumu “This time”. Singls, kura līdzautors ir arī pats Markus, ir iekļuvusi starp Eirovīzijas Nacionālās atlases - konkursa “Supernova” dziesmām un jau šo sestdien, 10.februārī, Markus Riva ar šo kompozīciju piedalīsies pusfinālā. «This Time” ir četru mūzikas industrijas profesionāļu veiksmīgas sadarbības rezultāts, tās autori ir Markus Riva, Kaspars Ansons, Edgars Krastiņš un kolēģis no ASV- Quincy Lorel Thompson.

Jau dziesmas izdošanas laikā tika uzsākta gatavošanās romantiskā videoklipa filmēšanai — improvizētai kāzu ceremonijai vienā no skaistākajiem Latvijas vēsturiskajiem arhitektūras objektiem - Rundāles pilī. Videoklipā līgavas lomā iejutusies latviešu dizainere Ramona Lazda, ar kuru Markum izveidojusies jau ilgstoša sadarbība.

“Video ir stāsts par divu cilvēku attiecībām līdz atbildīgākajam brīdim dzīvē, kad tiek savienotas kopā divu cilvēku dzīves un to turpmākie ceļi. Bet ne vienmēr viss notiek tik gludi kā romantiskās filmās. Līdz ar to, noskatoties klipu, varoņu liktenis lidz galam netiek atklāts - vai viņi paliek kopā vai tomēr iet katrs savu ceļu – tas ir katra skatītāja iztēlē”, stāsta Markus.

Video ir tapis sadarbībā ar režisoru Pāvelu Trebukhinu, kurš jau iepriekš filmējis mūzikas video Markus Riva dziesmām “Laika Upe” un “Ne Zovi”.

Dziesma “This Time” ir pieejama digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs (iTunes, Spotify u.c.).

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas