Marta Ritova īsi pirms lielā koncerta publicē jaunā albuma “Katru dienu” tituldziesmuJau šo piektdien 16. decembrī koncertzālē “Ave Sol” norisināsies dziedātājas un dziesmu autores Martas Ritovas jaunā albuma “Katru dienu” prezentācijas koncerts, kurā piedalīsies gan albuma producenti no “DoStudijas”, gan arī īpašais viesis Jānis Stībelis. Šis datums nav izvēlēts nejauši, jo tieši šajā dienā dziedātāja atzīmē savu dzimšanas dienu.

Šodien radiostacijās nonāk jaunā albuma tituldziesma “Katru dienu”, kura ir sarakstīta kopā ar daudzu citu Martas dziesmu līdzautoru, dzejnieku Tomu Baronu-Lūķi.

Pagājušajā nedēļā kafejnīcā “DAD cafe”, sirsnīgā atmosfērā notika Martas jaunā albuma “Katru dienu” prezentācija, kuru apmeklēja gan mediju pārstāvji, gan arī Martas tuvākie draugi un ģimenes locekļi. Dziedātāja šajā pasākumā sniedza aizkustinošu akustisko priekšnesumu.

Jaunais albums “Katru dienu” CD versijā ir pieejams mūzikas veikalos, pasūtāms kompānijas “Mikrofona ieraksti” mājaslapā, kā arī lejupielādējams un klausāms platformās iTunes, Spotify, Deezer, Apple Music un citur.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas