Marta Ritova izziņo savu otro studijas albumu un koncertu koncertzālē “Ave Sol”Šī gada novembrī iznāks dziedātājas Martas Ritovas otrais studijas albums "Katru Dienu".

Pati Marta par albumu saka: ''Albums atspoguļo manus pēdējo gadu notikumus. Tas ir pilns ar patiesām emocijām - sākot ar kāzām un bērna piedzimšanu, beidzot ar tuvu cilvēku zaudējumu un dzīvi Gruzijā. Albuma muzikālo noskaņu caurstrāvo miers un gaišums, kādas arī ir manas šī brīža sajūtas. Tās vēlos nodot klausītājiem, jo zinu, cik citreiz daudz mums var pateikt mūzika, kas ir komponēta ar īstām sajūtām.’'

Albumu producējuši DoStudija mūziķi, kā arī viena dziesma tapusi sadarbībā ar Jāni Čubaru. Albuma izdevēji "Mikrofona Ieraksti".

Albuma prezentācijas koncerts notiks koncertzālē "Ave Sol", šī gada 16. decembrī pl. 19 00.

'‘Tāpat, kā prezentējot pirmo albumu, koncerts notiks manā dzimšanas dienā. To noteikti gribētos ieviest kā tradīciju. Nav lielākas laimes, kā savos svētkos dot citiem prieku un svinēt tos kopā. Kopā ar jaunajām dziesmām arī atskaņosim pāris dziesmas no iepriekšējā albuma. Protams, dziesma 'Mainiet vārdus' būs viena no tām," stāsta Marta.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas