Marta Ritova laiž klajā jaunu dziesmu “Apskauj mani”Dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova, tāpat kā daudzi skatuves mākslinieki šobrīd visā pasaulē, neuzstājas, nekoncertē un atrodas pašizolācijā kopā ar saviem tuvajiem. Taču jau pirms laika, studijā bija tapusi dziesma "Apskauj mani", kura stāsta par iespēju mīlēt arī neesot kopā, par sajūtām, kuras neizmaina attālums, bet gluži otrādi, dod iespēju novērtēt to, cik tuvi un svarīgi mēs viens otram varam būt, arī fiziski neesot kopā.

Jaunās dziesmas pamatā ir Guntara Rača 28. janvāra dzejolis no grāmatas "365".

Marta Ritova: “Dziesma tapa vairāk nekā pirms gada un nevienu brīdi nebija tā istā sajūta nodot to plašākai sabiedrībai, līdz pienāca šis – ārkārtīgi dīvainais laiks mūsu dzīvēs. Vārdi tik labi raksturo šī brīža situāciju – par skumjām, ka nav iespēja būt kopā ar mīļajiem, tajā pašā laikā daudziem ir arī tik grūti būt kopā visu laiku, ka pārstājam viens ar otru runāt un ikdienas sīkumos aizmirstam par to, kas tiešām ir svarīgs un šobrīd tā ir tā kopā būšana, atbalsts, mīlestība, jo mēs neviens nezinam , kas un kā būs, bet varam mēģināt tikai sargāt attiecības ar saviem tuvajiem un mīļajiem, jo galu galā tas ir vienīgais dēļ kā ir vērts dzīvot.”

Dziesmas ierakstu producējis Kristaps Ērglis. Trompetes solo – Oskars Ozloliņš. Miksēja Kristaps Ērglis un DJ Rudd. Ieraksta “master” apstrādi paveica Reinis Kārkliņš. Teksta video izveidojis Ēriks Saksons.

Guntars Račs: “Ļoti priecājos, ka mums tagad ir kopīga dziesma ar Martu. Augstu vērtēju viņas sievišķīgo jūtīgumu un nopietno attieksmi pret savu dziesmu vārdiem.”

Dziesma pieejama visās popularākajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietnēs visā pasaulē.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas