Mārtiņš Ruskis gatavo unikālu pasaules hitu koncertprogrammuPazīstamajam pašmāju dziedātājam Mārtiņam Ruskim gatavošanās savam priekšnesumam Hennessy Artistry koncertšovā ir nepierasts un interesants piedzīvojums – dziedātājs stāsta, ka viņam uzticēts izpildīt daudzus no pasaules slavenākajiem hitiem. Šāda repertuāra izvēle un arī uzstāšanās uz vienas skatuves kopā ar britu deju mūzikas zvaigzni Sonique un Igaunijas elektrisko vioļu trio Violina Mārtiņu Ruski nebiedē, taču viņš atzīst – koncertšova kvalitātes “latiņa” ir ļoti augsta, un tā repertuārs – profesionāls izaicinājums jebkuram mūziķim.

“Šis koncertšovs citu pasākumu vidū izceļas ar savu starpkulturālo pieeju – šogad uz Hennessy Artistry skatuves kāps mūziķi no trīs dažādām valstīm – Latvijas, Igaunijas un Lielbritānijas -, lai kopā radītu ko svaigu un klausītājiem atmiņā paliekošu,” stāsta Mārtiņš Ruskis.

5. decembrī Rīgā jau ceturto reizi norisināsies Hennesy Artistry koncertšovs. Kā ik gadu, šova veidotāji saviem apmeklētājiem sola arvien jaunus pārsteigumus un krāšņus šova elementus, vienlaikus saglabājot uzticību savai būtībai un idejai – starpkultūru saspēle un muzikālo žanru sapludināšana vienmēr bijuši koncertšovu veidošanas pamatā. Mārtiņam Ruskim uzticētais repertuārs un viņa izpildījums, uzstājoties kopā ar igauņu elektrisko vijoļu trio Violina, lieliski sevī iedzīvinās Hennessy Artistry būtību – mākslu miksēt, sapludināt un jaukt robežas.

“Varat gaidīt gan dziesmas no Sting, gan no Calvin Harris repertuāra – tieši tik eklektiska būs šī uzstāšanās. Izpildīsim pasaulē pazīstamus skaņdarbus – gan senākus, gan pēdējā laika aktuālos – jaunos aranžējumos, veidosim paši savu skaņu jau pazīstamajam. Šobrīd esam aktīvu mēģinājumu procesā, kas ir tiešām ārkārtīgi interesants, aizraujošs un, jāatzīst, arī izaicinošs – Hennessy Artistry koncertšovu koncepts man ir kas jauns un nepieredzēts,” komentējot savu plānoto uzstāšanos un gatavošanās procesu norāda Mārtiņš Ruskis.

Hennessy Artistry pamatā ir māksla miksēt – mūziku, robežas un arī konjaku ar citām garšām. Pasākuma viesiem būs iespēja nobaudīt meistarīgi pagatavotus Hennessy Very Special kokteiļus, kas pēdējos gados sāk iegūt arvien plašāku ievērību arī Latvijā. Mārtiņš Ruskis atzīst – lai gan sevi varot saukt par konjaka cienītāju, kokteiļos jauktu Hennessy Very Special viņš pirmo reizi plāno nobaudīt tieši šajā koncertšovā: “Līdz šim neesmu atbalstījis konjaka jaukšanu ar jebko citu, bet pēdējā laikā domas mainās. Tad jau redzēs, ar kādiem kokteiļiem Coyote Fly bārmenes mūs visus pārsteigs!”

Hennessy Artistry koncertšovos visā pasaulē piedalījušies tādi mākslinieki kā grupa The Roots, Mike Posner, Mary J. Blige, E.V.E., Erykah Badu, Q-Tip, Kat Delun un citi. Latvijā Hennessy Artistry iepriekšējo trīs gadu laikā uzstājušies vairāki pasaulē un Latvijā iemīļoti mūziķi, tostarp deju un klubu mūzikas vokālists Kristians Burns (Christian Burns) no Lielbritānijas, house mūzikas izpildītājs Erols Reids (Errol Reid), DJ Monsta, Musiqq, čellu trio Melo-M, marimbas virtuozs Rihards Zaļupe, dziedātājas Aija Vītoliņa un Ieva Sutugova, kā arī Liepājas Simfoniskais orķestris.

Koncertšovs norisināsies 5.decembrī klubā Coyote Fly. Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem. Konkursa kārtībā ielūgumus iespējams iegūt, sekojot jaunumiem un piedaloties Hennessy Latvia aktivitātēs vietnē https://www.facebook.com/HennessyLatvia.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas