Mārtiņš Ruskis prezentēs savu pirmo solo albumu „Pieskāriens”Talantīgais un harizmātiskais latviešu dziedātājs Mārtiņš Ruskis pēc trīs gadu radošā darba apkopošanas un apstrādes klajā laiž savu pirmo solo albumu „Pieskāriens”. Albuma prezentācijas koncerts norisināsies 20.februārī klubā „Četri balti krekli”, uz kuru tiek aicināts ikviens Mārtiņa Ruska mūzikas cienītājs.

Par sava pirmā solo albuma izdošanu Mārtiņš Ruskis atklāj: „ Pats svarīgākais un aizraujošākais, protams, ir tas, ka albums „Pieskāriens” ir mans pirmais solo albums - pirmais ir un mūžam paliks pirmais! Albums ir dažādu mūzikas stilu piesātināts, jo, tajā iekļautajās 10 dziesmās, plašākai auditorijai izstāstu savas trīs gadu laikā uzkrātās emocijas un izdzīvotās sajūtas. Šobrīd varu teikt, ka no pirmā akorda līdz pēdējai frekvencei, šādi izklausās Mārtinš Ruskis. ”

Solo albuma „Pieskāriens” ir iekļautas 10 jaunradītas Mārtiņa Ruska dziesmas un divi jau iepriekš izdoti singlu remiksi „Ugunīs” un „Pieskārieni”, kuru tapšanā ir piedalījušies un līdz darbojušies tādi mūziķi, tekstu autori un mākslinieki kā Pēteris Upelnieks, Ivars Makstnieks, Andris Lazdāns, Normunds Rutulis, Kristaps Pujāts, Valters Pūce u.c.

Pirmo solo albuma „Pieskāriens” koncertu Mārtiņš Ruskis sniegs 20.februārī Rīgā, klubā “Četri Balti krekli”, uz kuru ap pusnakti aicināti visi Mārtiņa Ruska talanta cienītāji!

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas