Māsas Olsenas nepiedalīsies seriāla “Pilna māja” turpinājumāAmerikāņu aktrises Mērija Keita un Ešlija Olsenas neplāno piedalīties televīzijas seriāla "Pilna māja" turpinājumā, kurš pēc divdesmit gadu pārtraukuma savu dienasgaismu ieraudzīs jau nākamgad, vēsta ārvalstu prese.

Video straumēšanas pakalpojums "Netflix" nesen apstiprinājis baumas par komēdijseriāla "Pilna māja" atgriešanos TV ekrānos un apliecinājis, ka pasūtītas jau pirmās 13 seriāla sērijas. Seriāla producents būs oriģinālā seriāla aktieris Džons Stamoss.

Diemžēl seriālā neatgriezīsies skatītāju iemīļotā varone Mišela Tenere, kuru atveidoja māsas Olsenas. Amerikāņu aktrises, kuras kļuvušas arīdzen par veiksmīgām uzņēmējam modes nozarē, neplāno filmēties seriāla turpinājumā.

"Lai arī Ešlija un Mērija Keita Olsenas neatgriezīsies seriālā "Pilna māja", viņam seriāls nozīmēja daudz un viņas joprojām tiek uzskatīts par ģimenes loceklēm," pavēstījis galvenais producents Roberts Bojets.

Seriāls, kas bija vērojams televīzijas ekrānos no 1987. līdz 1995.gadam, atgriezīsies 2016. gadā un tajā būs redzami oriģinālā seriāla aktieri Kendisa Kamerona-Būra, Džodija Svītina un Andrea Bārbere.

Gaidāmajā seriālā galvenā varone būs Dīdžeja Tanere-Fulera (Kendisa Kamerona-Būra), kas kļuvusi par atraitni un palikusi viena ar diviem dēliem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas