Miera ielas ziemas tirdziņšPirmssvētku nedēļas nogalē Miera ielas republikas pārstāvji sarosās un aicina uz otro Miera ielas ziemas tirdziņu. Šobrīd visā Miera ielas garumā uzplaukst radošs kvartāls, ko veido kafejnīcas, veikaliņi un citas radošas iniciatīvas. Šeit valda rosīga atmosfēra un vienlaikus arī miers, kas rodas, nogriežoties no galvenajām ielām un to burzmas. Tas ir pievilcīgs vaibsts pilsētas sejā, ko novērtē gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi. Gada laikā Miera ielas radošo aktīvistu skaits ir kļuvis kuplāks un jau esošajiem Mierieliešiem piepulcējies stikla pārvērtību punkts  „Buteljons”,  interjera un mēbeļu dizaina veikals-darbnīca „PUKA”, kafejnīca „Mierā” u.c. !

Šogad tirdziņš notiks sestdien 17.decembrī un svētdien 18. decembrī . Dienas laikā būsiet aicināti apmeklēt radošās darbnīcas gan pieaugušajiem, gan bērniem- uzzīmēt multeni tējnīcā „Illuseum”, izgatavot kartiņu veikalā „Ze store”, par kuras nosūtīšanu parūpēsies veikala saimnieki, kā arī iemēģināt roku dekupāžā kafejnīcā „Mierā”. Arī citi Miera ielas pārstāvji lutinās savus viesus: veikalā-darbnīcā „Buteljons” jūs cienās ar Ziemassvētku karstvīnu no pašu gatavotām glāzēm, „TAKĀ” - ar spēcinošu zāļu tēju, bet  „Mājas svētībā” tiks radīta pasaka, un tās tēli atdzīvosies izstādē „Brīnumu Mežs”.

Visi Miera ielas radošīe pārstāvji būs īpaši parūpējušies par Ziemassvētku niekiem un priekiem, un veikalu plauktos varēsiet atrast sveces, īpašus dizaina traukus, tējas no Latvijas, Ķīnas un citām pasaules vietām, tekstilizstrādājumus, gleznas,  mēbeles, ziedus – gan tādus ko dēstīt puķu podā, gan tādus, ko piespraust pie atloka, un daudz ko citu!

Gaidīsim Jūs Miera ielas ziemas tirdziņā šo sestdien 17. decembrī  un svētdien 18. decembrī no plkst. 11.00!
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas