Miks Dukurs pavasari sāk ar enerģisku klipu un singlu “Monēta”Sveicot 8. martā, Miks Dukurs klausītāju vērtējumam nodod jaunu singlu “Monēta” un iepriecina ar dziesmas ekranizāciju video. “Monēta” vēsta par tik labi pazīstamo tēmu – mīlestību, un tās divām pusēm – redzamo un neredzamo. Īpaši dziesma izskan Mika sievai Laurai.

Pēc mūziķa domām, katrs cilvēks ir kā monēta ar divām pusēm. Viena – publiskā, kuru rādām citiem un otra – intīmā, kuru nereti slēpjam, lai nekļūtu viegli ievainojami. Laimīgi ir tie, kuri satiek cilvēku, kuram vari atklāties pilnībā.

“Mīlestība nav tikai kopīgs brančs svētdienā vai skriešana pa ziedošām puķu pļavām, bet arī darbs un uzticēšanās. Ar sievu dalāmies it visā – mūsu starpā nav baiļu, šaubu vai nepateiktu vārdu. Novēlu katram tādu cilvēku, jo tas ir neaprakstāmi skaisti! Manas monētas abas puses vienmēr būs redzamas mīlošajai sievai Laurai,” saka Miks Dukurs, kurš ir gan dziesmas mūzikas, gan teksta autors.

“Monēta” video filmēts kādā pamestā rūpnīcā Cēsīs. Par skaistajiem kadriem paldies Jurģim Rudmiezim un Jānim Vīksnam, par montāžu paldies Ritvaram Blukam, par dziesmas miksēšanu paldies Jānim Kalvem. Dziesmas ieraksts un producēšana – Miks Dukurs. Video piedalās Miks Dukurs, bundzinieks Reinis Reķis, basģitārists Edijs Dukurs un solo ģitārists Aigars Māls.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas