Mīlestības nedēļa Latvijas Dabas muzejā


No 15. līdz 19. februārim Latvijas Dabas muzejā notiks Mīlestības nedēļa. Apmeklētājiem, kas atnāks uz muzeju pārī būs iespēja saņemt 50% atlaidi muzeja kompleksajai biļetei (muzeja ekspozīcijas un izstāde „Daba krāso”). Turklāt 16. februārī aicinām apmeklēt īpašu pasākumu „Bez mīlestības neiztikt”.


Latvijas Dabas muzeja viesus gaida virkne ceļojumu un pārsteigumu. Apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties daudzveidīgajā dzīvnieku un augu pasaulē, iepazīt Zemes vēsturi un skatīt brīnumaino zvaigžņu pasauli. Varēs uzzināt, kā noritējis cilvēces ceļojums līdz Homo sapiens sapiens.


Izstādē „Daba krāso” varēs iegūt plašu informāciju par seno prasmi - dzijas krāsošanu ar augu izcelsmes krāsvielām. Apmeklētāji varēs apskatīt augos krāsotu dziju paraugus un audumus, tiks rādīta videofilma par krāsošanas gaitu
16. februārī plkst. 18:00 muzejā notiks pasākums „Bez mīlestības neiztikt”. Pasākumā muzeja speciālisti vadīs ekskursiju un sniegs prezentāciju, kurā varēs uzzināt par to kādi ir dzīvnieku pārošanās rituāli, dažādi interesanti rekordi un citas īpatnības. Ieejas maksa pasākumā būs 1 lats un tas ilgs aptuveni stundu.


Muzejs šajā nedēļā vēlas iepriecināt mīlētājus ar īpašu piedāvājumu un sniedz iespēju muzeja apmeklētājiem pavadīt laiku ar sev tuvu cilvēku, iepazīstot ko jaunu.


Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas