MTV Eiropas mūzikas balvu nominācijas divas līderes – Ariana Grande un Keitija PerijaVisvairāk nominācijas MTV Eiropas mūzikas balvu pretendentu sarakstā ir amerikāņu dziedātājai Keitijai Perijai, par vienu nomināciju atpaliekot arī jaunajai, uzlecošajai zvaigznei Arianai Grandei.

Kā vēsta informācija MTV mājaslapā, Keitija Perija pretendē uz septiņām MTV Eiropas mūzikas balvām, tai skaitā kategorijās "labākā izpildītāja", "labākā popzvaigzne", "labākā koncertizpildītāja", "labākais video" un "labākā dziesma".

Populāras amerikāņu dziedātājas lielāka sāncense šogad ir uzlecošā popzvaigzne Ariana Grande, kura nominēta sešām balvām. Ar Periju, Grande sacentīsies tādas kategorijās kā "labākā dziedātāja", "labākā popzvaigzne", "labākā izpildītāja" u.c.

Ievērojamu skaitu nominācijas izpelnījusies arī austrāliešu poproka grupa «5 Seconds of Summer», britu grupa «One Direction», repere Nikija Mināža, jaunā zvaigzne Sems Smits, reperis Eminems un austrāliešu hiphopa dziedātāja Igija Azīlija.

Iepazīties ar plašu nomināciju sarakstu un nobalsot par mīļāko izpildītāju iespējams MTV Eiropas mūzikas balvu mājaslapā.

Balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies 9.novembrī.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas