MTV video mūzikas balvas izdalītas – labākais mūzikas video SairusaiNedēļas nogalē notika prestižās MTV video mūzikas balvas pasniegšanas ceremonija, kurā sīvā konkurencē par labāko mūzikas video tika atzīts skandalozās dziedātājas Mailijas Sairusas "Wrecking Ball".

Lai gan Sairusa saņēma galveno MTV balvu par labāko dziesmas videoklipu, nozīmīgas balvas saņēma arī populārās dziedātājas Beyonse dziesmas "Pretty Hurts" videoklips, tiekot atzīts par labāko video vēstījumu un scenogrāfiju.

Balvu par video vīriešu kategorijā saņēma britu dziedātājs Eds Šīrans ar videoklipu «Sing», savukārt sieviešu konkurence dominēja popdīva Keitija Perija ar klipu dziesmai «Dark Horse».

Par labāko hiphopa video tika atzīts repera Dreika videoklips dziesmai «Hold On (We're Going Home)».

Balvas ieguva arī popmūzikas uzlecošā zvaigzne Ariana Grande ar videoklipu dziesmai «Problem» un jaunzēlandiešu dziedātāja Lorde,  saņēmot balvu par labāko roka video dziesmai «Royals».

Pie balvām tika arī reperis Eminems ar videoklipu dziesmai "Rad God", Sia ar klipu dziesmai "Chandelier", Beyonse un Jay- Z dziesmas  "Drunk in Love" videoklips u.c.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas