Muzeju naktī būs atvērts Rātsnams, arī pilsētas mēra kabinets


Sestdien, 18. maijā, Eiropas Muzeju nakts laikā, otro gadu pēc kārtas būs atvērts Rīgas Rātsnams, informēja Rīgas domē.


No plkst. 18.00 līdz 2.00 apmeklētāji varēs apskatīt Rātsnama telpas, tostarp arī pilsētas mēra kabinetu, kurā domes viesus laipni uzņems ne tikai zinoši pašvaldības pārstāvji, bet arī Rīgas domes kaķi Muris unKuzja. Abi domes mīluļi neliegšot kopīgas fotogrāfēšanās iespējas.


Viesi varēs aplūkot arī domes sēžu zāli, strūklaku, Portretu zāli, kurā izvietotas visu iepriekšējo Rīgas mēru ģīmetnes, kā arī palūkoties uz vecpilsētu no Rātsnama balkona, kurš speciāli šajā laikā būs atvērts apmeklētājiem. Sēžu zālē varēs iemēģināt deputātu darba vietas, bet uz lielā ekrāna vērot informatīvus videomateriālus par mūsu galvaspilsētu. Otrā stāva vestibilā varēs aplūkot Rīgas vēsturiskā centra maketu. Uz apmeklētāju jautājumiem atbildēs kompetenti pašvaldības darbinieki.


Savukārt pilsētas izstāžu zālē Mākslas Telpa (Kungu ielā 3, zem Rātslaukuma) apmeklētājiem būs iespēja apskatīt starptautisku laikmetīgās mākslas izstādi Ingredients. Plkst. 18.30, 19.45 un 21.00 paredzētas ekskursijas. Mākslas Telpa būs atvērta no plkst. 18.00 līdz 22.00.


Foto: Publicitātes


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas