Mūžībā aizgājis leģendārais mūziķis Džo KokersNeizturot smago cīņu ar plaušu vēzi, mūžībā aizgājis leģendārais britu blūza un roka dziedātājs Džo Kokers, vēsta ārzemju mediji.

Pilnajā vārdā Džons Roberts Kokers dzimis 1944. gada 20. maijā Šefīldā. Tur mūziķis arī ieguva slavu un ievērību, sava interesantā balss tembra dēļ. Pēdējos gados Kokers cīnījās ar plaušu vēzi.

Dziedātājs savus fanus ar mūziku priecēja 40 gadus, dziedot gan savas, gan citu izpildītāju dziesmas, piemēram, ierakstot kaverversiju "Beatles" dziesmai "With A Little Help From My Friends".

Kokers sava mūziķa karjeras laikā ir ieguvis dažādas "Grammy" un cita veida balvas, viņa dziesmas ir gozējušās dažādu topu pirmajās vietās, taču par visprestižāko apbalvojumu tiek uzskatīts OBE (Order of the British Empire) ordenis par ieguldījumu mūzikā, kuru viņam pasniedza Anglijas karaliene Elizabete.

Kopumā mūziķis ir izdevis 22 albumus. Viņa populārākās dziesmas ir "You Can Leave Your Hat On", "You Are So Beautiful" un "Unchain My Heart".

Slavenā mūziķa zaudējumu pārdzīvo cilvēki visā pasaulē, paužot aizsaulē aizgājušajam Kokeram cieņu un apbrīnu, kā arī izsakot līdzjūtību viņa tuviniekiem. Džo Kokers ir mūziķis, kurš vēl ilgi paliks cilvēku sirdīs un atmiņās kā viens no labākajiem sava laika izpildītājiem!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas