Nākamgad atgriezīsies leģendārais seriāls “Tvinpīka”Pēc 25 gadu pārtraukuma, televīzijā atgriezīsies leģendārais mistikas seriāls "Tvinpīka", informē viens no seriāla veidotājiem Deivids Linčs.

Mistiskais psiholoģiskais seriāls, kas 1990. gadā sajūsmināja visu pasauli, atgriezīsies 2016. gadā un , kā vēsta seriāla radītāji, tā notikumi norisināsies tieši 25 gadus pēc pēdējās sērijas.

Par spīti baumām, ka seriāls varētu neatgriezties televīzijas kanālos nepietiekamā budžeta dēļ, jaunās sērijas būs gaidāmas jau nākamgad. To apstiprinājis arī viens no seriāla veidotājiem - amerikāņu kinorežisors Deivids Linčs.

Savā sociālo tīklu profilā Linčs noliedzis izskanējušās baumas par gaidāmā projekta izgāšanos un apliecinājis, ka būs seriāla režisors un gatavošanās uzņemšanai jau ir sākusies.

2015. gadā plānots pabeigt deviņas seriāla sērijas un to pārraidīšana tiks uzticēta kanālam Showtime. Tiek plānots, ka seriāla popularitāte būs liela un tas, savukārt, nodrošināt augstus reitingus kanālam.

Leģendārais stāsts aizsākas ar ziņas saņemšanu par Loras Palmeres mirstīgo atlieku atrašanu vietējā ezera krastā. Aģents Kūpers un šerifs Trumens uzsāk ilgu un rūpīgu izmeklēšanu. Tās rezultātā pakāpeniski tiek iepazīti aizvien jauni Tvinpīkas iedzīvotāji un tiek atklāti aizvien baisāki viņu noslēpumi.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas