Nākamgad iznāks seriāla “X-faili. Slepenās lietas” jaunā sezonaPopulārais kulta seriāls “X faili: Slepenās lietas” ar aktieriem Deividu Duhovniju un Džilianu Andersoni galvenajās lomās atgriezīsies TV kanālos jau 2016. gada sākumā. Pirmdien klajā nācis arī seriāla reklāmas rullītis.

Pēc vairāku dienu ilgajām baumām, telekompānija “Fox” beidzot apliecinājusi, ka seriāls “X faili: Slepenās lietas” atgriezīsies TV ekrānos ar sešām jaunām sērijām. Galvenajās lomās nemainīgi būs skatītāju jau iemīļotais tandēms – FIB aģenti Dana Skallija (Džiliana Andersona) un Foks Malders (Deivids Duhovnijs).

Godalgotais seriāls, kas tika demonstrēts no 1993. līdz 2002.gadam, ar jaunām sērijām atgriezīsies nākamā gada sākumā. Pirmā no sešām sērijām tiks izrādīta 2016.gada 25.janvārī. Otrā sērija sekos jau nākamajā dienā.

Pirmdienas vakarā iznācis arī seriāla reklāmas rullītis, kuru paspējuši noskatīties jau vairāk nekā 220 tūkstoši skatītāju. Video reklāma skatāma šeit!

Seriāls, kas kļuva par pasaules fenomenu, ieguvis neskaitāmas godalgas, tai skaitā 16 Emmy balvas un piecus Zelta globusus.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas