Nākamnedēļ Ogrē notiks Trakā Foto Rallija jubilejas sacensības

29.oktobrī Ogrē starts tiks dots jau piektajam Trakā Foto Rallija posmam. Šoreiz tās būs arī pasākuma gada jubilejas sacensības, kurās ir aicināts piedalīties ikviens interesents.

Trakais Foto Rallijs ir sacensības, kurā komandas vismaz divu cilvēku sastāvā ar automašīnu veic pašu izvēlētu maršrutu, meklējot kartē attēlotus kontrolpunktus un fotografējoties pie noteiktiem objektiem. Pēc finiša par katru fotoattēlu komanda iegūst noteiktu punktu skaitu. Pasākuma laikā sacensību dalībnieki ne tikai jauki un jautri pavada laiku ģimenes locekļu un draugu vidū, bet arī, pārvietojoties ar auto, iepazīst novada interesantākās un skaistākās vietas. Sacensību rezultātu izšķir komandas izvēlētā taktika un spēja savstarpēji saprasties un sadarboties, nevis ātrums. Tieši tāpēc pasākumā īpaši aicinātas piedalīties ir ģimenes vai draugu kompānijas, kuras vēlas pavadīt neaizmirstamu rudens sestdienu. “Kā liecina iepriekšējo rallija posmu pieredze, šajā pasākumā daudz jauna par savu dzimto pusi uzzina pat tādi cilvēki, kuri novadā dzīvojuši visu mūžu – tāpēc tas ir tik interesants,” stāsta pasākuma organizators Andris Bērziņš.

Šoreiz rallija organizatori ir parūpējušies par īpaši pievilcīgu balvu sacensību uzvarētājiem – tas būs kruīza ceļojums visai komandai uz Zviedriju. Taču zaudētājs nebūs neviens, jo ikkatru dalībnieku sagaida kāds pārsteigums un Trakā Foto Rallija suvenīrs. Tomēr vislielākais ieguvums būs labi pavadītais laiks. Rallija gaitā būs interesanti speciālie uzdevumi, kuru izpildīšanai jāizmanto radoša pieeja, kā arī pārsteiguma balva komandai ar interesantāko noformējumu. Savukārt tiem līdzjutējiem, kuri tomēr nebūs lēmuši par labu dalībai foto rallijā, sadarbībā ar xRace.lv būs iespēja izmantot GPS online sekošanu un just līdzi saviem favorītiem interneta lapā www.trakaisrallijs.lv, pat neizejot no mājas. Paši dalībnieki pēc rallija, gaidot savus rezultātus, varēs salīdzināt veiktos maršrutus ar citām komandām. Katrā ziņā Trakā Foto Rallija organizatori brīdina: Garlaicīgi nebūs! Vairāk par foto ralliju iespējams uzzināt interneta adresē www.trakaisrallijs.lv. Turpat arī var pieteikt savu komandu, lai 29.oktobrī  kļūtu par Trakā Foto Rallija dalībnieku.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas