“Narvesen” kioskos problēmas ar e-talonu iegādi; aicina izmantot citas tirdzniecības vietasOtrdienas rītā preses tirgotāja "Narvesen" kioskos Rīgā nevar iegādāties e-talonus, informē Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" (RS) preses sekretārs Viktors Zaķis.

Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, "Narvesen" naktī esot veicis uzlabojumus tirdzniecības sistēmā, kas diemžēl radījuši problēmas. Zaķis aicināja rīdziniekus izmantot citas e-talonu tirdzniecības vietas, piemēram, biļešu automātus, "Plus Punkts" kioskus, kā arī RS informācijas centrus un "Maxima" veikalus". Viņš arī izteica cerību, ka tehniskās problēmas tiks novērstas pēc iespējas ātrāk.

Aģentūra BNS novēroja, ka problēmas "Narvesen" kioskos ir arī norēķināties ar maksājumu kartēm.

"Rīgas satiksme" nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome. "Lursoft" informācija liecina, ka pērn RS strādāja ar 90,516 miljonu latu konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 11,5% mazāk nekā 2009.gadā, un 880,397 tūkstošu latu zaudējumiem pretstatā peļņai iepriekš.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas