Nedēļas nogalē ar koncertu Rīgā uzstāsies Keitija PerijaJau šajā nedēļas nogalē, 15. martā “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry).

“No akrobātiem, mirdzošiem kaķa kostīmiem, ugunīgām ģitārām, piepūšamām šampanieša pudelēm līdz neskaitāmām skatuves transformācijām - Keitijas Perijas šovi ir varoņdarbi,” par mūziķes jaunās turnejas koncertiem sajūsminās ietekmīgais britu laikraksts “The Independent”.

Sekojot milzīgajiem panākumiem pēc koncertiem Lielbritānijā, kas saņēma nedalītu fanu un kritiķu sajūsmu, superzvaigzne Keitija Perija ir paziņojusi, ka atgriezīsies Eiropā 2015. gadā ar jaunu koncertturneju “Prismatic World Tour” un uzstāsies vismaz 18 valstīs.

Turneja veltīta mūziķes jaunākajam ierakstam “Prism”, kas sasniedzis 1. vietu gan Lielbritānijā, gan ASV. Dziedātājas trešais studijas albums tika izdots 2013. gada nogalē, debitējot pirmajā vietā “iTunes” 97 valstīs, tādējādi sasniedzot Perijas karjeras lābākos pārdošanas rezultātus un kļūstot par 2013. gada pieprasītāko ierakstu ASV sieviešu izpildītāju konkurencē. Kopš izdošanas “Prism” pārdots vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru.

Albuma pirmais singls “Roar” kļuva par topu grāvēju, sasniedzot pirmo pozīciju “iTunes” 96 valstīs un kļūstot par Keitijas Perijas astoto nr. 1 singlu ASV “Billboard Hot 100” topā. “Roar” ir pārdots vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru. Albuma otrais singls “Dark Horse” sasniedza pirmo pozīciju “iTunes” topā 38 valstīs.

2013. gadā mūziķe ar vairāk nekā 50 miljoniem sekotāju kļuva par populārāko personību sociālajā tīklā “Twitter”. Keitija Perija nosaukta arī par ANO Bērnu fonda (UNICEF) labas gribas sūtni, savukārt mūzikas eksperti mākslinieci nominēja divām “Grammy” balvām. MTV mūzikas video balvas ceremonijas ietvaros mūziķe sniedza krāšņu uzstāšanos īpašā, zem Bruklinas tilta uzstādītā, ringā, bet MTV Eiropas mūzikas balvu ceremonijā Perija triumfēja kā labākā sieviešu izpildītāja.

Koncertu iesilda angļu dziedātāja un dziesmu autore Charli XCX.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas